אודות

AUDI Q4 SB E-TRON

 

ברוכים הבאים ל-The Move – הכל על תחבורה חכמה

תעשיות הרכב והתחבורה ניצבות כעת בתקופת המפנה המשמעותית ביותר מאז המצאת המכונית בסוף המאה ה-19. כולנו, גם מי שגדל בעידן הממונע וגם מי שעדיין לא קיבל רישיון נהיגה – נחווה בשנים הבאות שינוי עצום בדרך שבה אנחנו משתמשים בכלי רכב ובתחבורה – החל מכל הקשור בבעלות על כלי רכב ובשימוש בהם, דרך מערכות וטכנולוגיות ההנעה, וכלה בשילוביות של כל רכיב בתוך מערכות תחבורה רבות אמצעים ומפעילים.

The Move, כמו כל אתרי קבוצת TheCar, נכתב ומופעל על-ידי עיתונאים שעושים את מיטבם כדי להגיש תוכן אמין, איכותי, וחף מניגודי עניינים ומניפולציות – תוכן שאפשר לסמוך עליו. מטרתנו היא להפיץ ידע ומידע אשר יסייעו לרתום את השינוי המשמעותי שמתבצע כיום בעולם לטובת אזרחי ישראל, וזאת בין השאר תוך שיתוף כל הגורמים שלוקחים בו חלק ותורמים לו – מפעילי תחבורה, יזמים, חברות הזנק, גופים ממשלתיים, וחשוב מכל: ציבור המשתמשים בתחבורה.

עיתונאי The Move הם עיתונאים שמקצועם הוא כתיבה עיתונאית. כולם בעלי ניסיון וידע מקצועי רב ורלבנטי, ומלאכתם – כתיבה וגם עריכה – כפופה אך ורק לכללי האתיקה של מועצת העיתונות.
אין לאיש מהם כל אינטרס כלכלי, חברתי או אחר אשר עלול להשפיע על מחוייבותו לעיתונאות מקצועית ואובייקטיבית בלבד. קבוצת העיתונאים הזו, כקולקטיב, היא גם המפעיל הבלעדי של האתר, ומאחורי הקלעים לא ניצב אף מו"ל נסתר, "בעל שליטה" כלשהו, משקיע, עמותה, ארגון פוליטי, גוף מסחרי או כל גורם אחר שהוא בעל אינטרסים העלולים להשפיע על אופי הפעילות של האתר או על תכניו.

נשמח כמובן לכל הערה, תגובה, תלונה או הצעה לשיפור אשר יסייעו לנו להיות טובים יותר.