החזון הארגוני של TheMove

AUDI Q4 SB E-TRON

 

אנחנו מפיקים ומפיצים לכלל הציבור מידע אמין וזמין שנועד לשפר את איכות החיים והרווחה של הפרט, ושל החברה כולה.

TheMove הוא אתר תוכן נטול פניות ואובייקטיבי, אשר תכניו נכתבים ונערכים על-ידי עיתונאים מקצועיים תוך נאמנות מוחלטת לאתיקה העיתונאית. אנחנו צוברים ומפיצים ידע ומידע במטרה לסייע לאזרחי מדינת ישראל להפיק את המיטב ממהפכת התחבורה החכמה שמתרחשת בתקופה זאת בעולם כולו, ולקדם צרכנות נבונה, יעילה והוגנת. אנחנו רואים לנגד עינינו אך ורק את טובת האזרח בישראל ולכן מיצרים מידע אמין ונטול פניות, אשר אינו מושפע משיקולים מסחריים ולא לוקה בניגוד עניינים מכל סוג.

חוסנה ואיכות חייה של החברה והמדינה בה אנו חיים נקבעים על-ידי פעולותיהם ומחדליהם של בני האדם שמאיישים תפקידים במערכת הציבורית והפוליטית, ועל-ידי פעולותיו או אדישותו של כלל הציבור. נפעל בכל כוחנו כדי להשיג שקיפות מרבית בפעולות השלטוניות והביורוקרטיות, לבער שחיתות ולקדם את מי שמשפר את איכות החיים ואת רווחת התושבים בישראל.

הערכים שלנו הם אמינות, אמון וכבוד. נפעל מתוך ידיעה שרק בזכות אמינות חסרת פשרות נזכה באמון, ונקפיד בכבודם של כל מי שסובב אותנו – כלל הציבור, הקהל שלנו, מפרסמים, לקוחות, וגם של מושאי הביקורת שלנו. האתגר הגדול ביותר שניצב בפנינו הוא להגשים את החזון שלנו במציאות שבה הציבור מתקשה להבחין בתוכן ומידע שנחזים להיות אובייקטיבים אך בפועל אינם כאלה, ולהתמודד מול כוחות כלכליים ופוליטיים חזקים שמבקשים להסתיר מידע אמין מן הציבור.

כדי להצליח להגשים את החזון שלנו נשתף את הציבור במידע ונרתום את הקהל שלנו לפעולה. יחד נוכל לבער שחיתות, לתקן ליקויים, להסיר חסמים ולקדם עשייה שתועיל לפרט ולחברה בישראל. כל אחד מאיתנו יפעל לאור החזון והערכים כדי לשפר את המציאות בהווה וליצור עתיד טוב יותר עבור הארגון והקהילה.

נאה דורש נאה מקיים: כדי לדרוש מצויינות מאחרים עלינו לפעול כך גם בעצמנו, לא לקצר תהליכים ולא "לעגל פינות", להיות אמינים ולבנות אמון, לזכות בכבוד מתוך הכרת כבוד לסובבים אותנו. הייעוד שלנו הוא לייצר תוכן איכותי ואמין ולקדם את העיתונות המקצועית. לצורך זה נפרסם אך ורק תכנים אשר נכתבים על-ידי אנשי מקצוע, בעלי ניסיון וחסרי פניות, נתנסח "בגובה העיניים" ובאופן בהיר ומובן לכל, ונספק מסקנות החלטיות וברורות שיאפשרו לקוראינו לקבל החלטות כלכליות ופוליטיות מושכלות.

פרנסתם של הכותבים תלויה בהכנסות הארגון מפרסום, ומצריכת התכנים על-ידי קוראינו. הארגון יבטיח חופש עיתונאי מוחלט לחברים בו וימנע באופן נחרץ כל סוג של לחץ כלכלי שעלול לפגוע בכותבים ובעורכים. במקביל, לאף כותב לא יהיה ניגוד עניינים מכל סוג בין התוכן שיפרסם לבין מושאי ונושאי כתיבתו, והוא לא יעסוק באף מלאכה שמשפיעה על הכתיבה או שכתיבתו עלולה להשפיע עליה בעתיד.